W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI NARZUCONYMI PRZEZ PAŃSTWOWĄ INSPEKCJE SANITARNĄ AKTUALNIE ZAJĘCIA SIĘ NIE ODBYWAJĄ.
Łączymy zabawę z rywalizacją, doskonaleniem swojej koordynacji i świadomości ciała, a co za tym idzie polepszaniem zdrowia!
Sprawdź poniżej jakie zajęcia odbywają się u nas w parku, następnie zadzwoń i umów się na wybrane. Warto!
                                                                                    TELEFON +48 515 995 695

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci, wzmacniający i poprawiający mobilność ciała oraz polepszający kondycję. Trening połączony jest z doskonałą zabawą na trampolinach i innych atrakcjach parku. Nasi instruktorzy uczą nie tylko tego jak prawidłowo używać sprzętu i bezpieczniej skakać ale również jak wychodzić z opresji podczas nieudanych skoków, potknięć, zachwiań.

Nie ma nic lepszego jak zarażenie dziecka sportem już na początku, a zacząć najlepiej od treningów ogólnorozwojowych.

CZWARTEK 17:00-18:00
CZAS TRWANIA: 60min
CENA: 30zł/os.

To zajęcia dla dzieci i młodzieży, który polecamy jako drugi etap po treningach ogólnorozwojowych. Kiedy świadomość ciała i koordynacja jest już na wyższym poziomie czas na naukę tricków, salt, śrub itp. To właśnie na tych zajęciach poprawiamy wytrzymałość, siłę, prędkość, dynamikę i stabilność ciała oraz umiejętności sportowe.

WTOREK 17:00-18:00
CZAS TRWANIA: 60min
CENA: 30zł/os.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży, które chcą zacząć przygodę z akrobatyką lub ją kontynuować. Na zajęciach dbamy o połączenie zdolności motorycznych takich jak siła, gibkość, zwinność, równowaga oraz rozciągnięcie całego ciała jak i również uczymy nauki skoków z elementami akrobatycznymi.

CZAS TRWANIA: 60min
CENA: 39zł/os.

 

Wkrótce ruszamy z zajęciami NERF.
Więcej informacji na dniach.