Zajęcia trwają! Nie spóźnij się!

Łączymy zabawę z rywalizacją, doskonaleniem swojej koordynacji i świadomości ciała, a co za tym idzie polepszaniem zdrowia!

Poniżej szczegółowo opisaliśmy zajęcia.

W prawym górnym rogu klikając REZERWUJ ZAJĘCIA możemy online zarezerwować wybrany termin.

Po zalogowaniu, z konta można zapisać tylko jedną osobę na zajęcia o danym czasie.
Jeśli chcesz zapisać dwie osoby, zrób to z dwóch kont lub zadzwoń do nas a zrobimy to za Ciebie.


TELEFON +48 515 995 695

REZERWUJ

W naszej ofercie zajęć głównie kładziemy nacisk na treningi OGÓLNOROZWOJOWE w których wplatamy elementy z akrobatyki, parkour’a, flipping’u (tricki w powietrzu).

Ma on na celu wzmocnienie bardzo ważnych mięśni głębokich, mięśni core, poprawienie mobilności ciała oraz polepszenie kondycji. Dodatkowo dbamy o integracje dzieciaków, super klimat i zabawę. Trening ma zarazić dziecko sportem lub ukierunkować go w którym kierunku chce podążać dalej.

Poza tym wszystkim instruktorzy uczą prawidłowego korzystania ze sprzętu co za tym idzie bezpiecznego skakania ale również technik wychodzenia z opresji podczas nieudanych skoków, potknięć czy zachwiań które poza parkiem przytrafiają nam się w życiu codziennym.

PONIEDZIAŁEK 17:00 – 18:00*
WTOREK 17:00 – 18:00*

CZAS TRWANIA: 60 min
CENA: 35 zł/os.
WIEK DZIECI: 3 – 12 roku życia
*Pamiętaj by w momencie rozpoczęcia zajęć być już gotowym
na arenie.

NOWOŚĆ!!!

Zamień nerwy na NERF’y! To jedne z pierwszych tego typu zajęć
w Polsce. Dzięki tym zajęciom możemy poczuć się jak w grze. Na zajęciach uczymy i pozwalamy wykorzystać spryt, taktyki, wiedzę nabytą z gier gamingowych oraz tą którą przekazujemy podczas treningów. Zajęcia nerf to nie bieganie na oślep po naszej arenie między przeszkodami lecz spora dawka wiedzy m.in. jak szybko przeładować broń, jak efektywnie ją wykorzystywać, jak współpracować w teamie poprzez odpowiednią komunikację i skupienie, jak poruszać się między przeszkodami by nie zostać wyeliminowanym itd.
Zajęcia Nerf przeznaczone są dla każdego.

CZAS TRWANIA: 60 min*
CENA: 35 zł/os.
WIEK DZIECI: od 7 roku życia
*Pamiętaj by w momencie rozpoczęcia zajęć być już gotowym
na arenie.