Zajęcia trwają! Nie spóźnij się!

Łączymy zabawę z rywalizacją, doskonaleniem swojej koordynacji i świadomości ciała, a co za tym idzie polepszaniem zdrowia!

Poniżej klikając REZERWUJ możesz online zarezerwować wybrany termin.

Po zalogowaniu, z konta można zapisać tylko jedną osobę na zajęcia o danym czasie.
Jeśli chcesz zapisać dwie osoby, zrób to z dwóch kont lub zadzwoń do nas, a zrobimy to za Ciebie.


TELEFON +48 515 995 695

REZERWUJ

W naszej ofercie zajęć głównie kładziemy nacisk na treningi OGÓLNOROZWOJOWE w których wplatamy elementy z akrobatyki, parkour’a, flipping’u (tricki w powietrzu).

Ma on na celu wzmocnienie bardzo ważnych mięśni głębokich, mięśni core, poprawienie mobilności ciała oraz polepszenie kondycji. Dodatkowo dbamy o integracje dzieciaków, super klimat i zabawę. Trening ma zarazić dziecko sportem lub ukierunkować go w którym kierunku chce podążać dalej.

Poza tym wszystkim instruktorzy uczą prawidłowego korzystania ze sprzętu co za tym idzie bezpiecznego skakania ale również technik wychodzenia z opresji podczas nieudanych skoków, potknięć czy zachwiań które poza parkiem przytrafiają nam się w życiu codziennym.

PONIEDZIAŁEK
17:00 – 18:00
18:00 – 19:00*

WTOREK
17:00 – 18:00*

CZAS TRWANIA: 60 min
CENA: 42 zł/os.
(z karnetem 36zł/os.)

*Pamiętaj by w momencie rozpoczęcia zajęć być już gotowym
na arenie.

Zajęcia indywidualne to 100% zaangażowania w danego uczestnika przez naszych wykwalifikowanych instruktorów co za tym idzie gwarantowany rozwój fizyczny. Trening jest dobierany w zależności od stopnia zaawansowania. Po za elementami ogólnorozwojowymi na treningach indywidualnych również będą wplatane elementy flippingu, gimnastyki oraz parkoura.

Terminy treningów prosimy uzgadniać na recepcji.

CZAS TRWANIA: 60 min
CENA: 99 zł/os.

WIEK DZIECI: od 5 roku życia

*Pamiętaj by w momencie rozpoczęcia zajęć być już gotowym
na arenie.